Jak wypełnić wniosek?

Do programu Mały Mistrz może przystąpić każda szkoła podstawowa działająca na terenie jednego z województw, w których wybrany został operator.

Jak zgłosić szkołę?
  1. Kliknij  w “zgłoś szkołę do programu”, aby móc zarejestrować swoją placówkę. Rejestracji może dokonać dowolny pracownik placówki, na zlecenie dyrektora. Podczas rejestracji należy podać login oraz hasło, które będę używane później do logowania.  2. Jeśli masz już konto i potwierdziłeś jego założenie klikając w link otrzymany mailem może się zalogować. Kliknij w “zaloguj się” aby dokończyć proces rejestracji szkoły.  3. Rejestracja - Krok 1. Uzupełnij dane zgłaszanej szkoły.  4. Rejestracja - Krok 2. Uzupełnij dane dyrektora zgłaszanej szkoły (imię i nazwisko, telefon oraz adres mailowy)  5. Rejestracja - Krok 3. Uzupełnij dane zgłaszanych klas (numer klasy, liczba dzieci) oraz prowadzących je nauczycieli (imię i nazwisko, telefon oraz adres mailowy)  6. Rejestracja - Krok 4. Złóż odpowiednie oświadczenie i zapisz zmiany.  7. Pamiętaj, aby pobrać wniosek w formacie .pdf, wydrukować go i zanieść do właściwej dla szkoły Jednostki Samorządu Terytorialnego. Tylko wnioski potwierdzone i przesłane przez gminę mogą być zakwalifikowane do programu Mały Mistrz.

  8. Jeżeli po wysłaniu wniosku okaże się, że jakieś pole zostało błędnie wypełnione, szczególnie jeśli chodzi o liczbę dzieci w klasie w nowym roku szkolnym, edycja będzie możliwa dopiero po ogłoszeniu przez Operatora Wojewódzkiego listy szkół zakwalifikowanych do programu. Operator Wojewódzki określi w jaki sposób i do kiedy będzie można zgłaszać zmiany. Chcemy aby szkoły uczestniczące w programie otrzymały materiały dla wszystkich dzieci w zgłoszonych klasach.

Zasady dotyczące przystępowania do programu w tym roku są dostępne w zakładce: Zasady zgłaszania się do programu "Mały Mistrz" na rok szkolny 2016/2017.

Szczegółowy poradnik jak wypełnić wniosek znajdziesz TUTAJ. W razie problemów z formularzem możesz skontaktować się także z działem IT (pomocit@malymistrz.pl).

Dodatkowych informacji o programie udziela Operator Wojewódzki - dane kontaktowe do operatorów znajdziesz TUTAJ.


Projekt "Mały Mistrz" jest współfinansowany przez Urzędy Marszałkowskie


dolnośląskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

podkarpackie

podlaskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

mazowieckie
X
LOGOWANIE DO KONTA
Jeżeli nie pamiętasz hasła do konta, to możesz je przypomnieć tutaj.
Masz problemy techniczne? Przeczytaj POMOC IT.
X
KADROWANIE
Wykadruj zdjęcie i zapisz zmiany.
X
WYNIKI SPRAWNOŚCI
X
Rejestracja do Programu Mały Mistrz 2016 jeszcze nie wystartowała.
Bądź na bieżąco z naszym projektem. Dołącz do Naszego Profilu na Facebook!

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami Szkół z Dolnego Śląska, w których od kilku lat realizowany jest projekt Sprawny Dolnoślązaczek.